Skip to main content Skip to search

Doradztwo

Z JUGOMA, sukces i rozwój Twojego biznesu są bliżej niż myślisz!

Oferujemy wszechstronne doradztwo w zakresie prawnym, biznesowym, podatkowym i inwestycyjnym. Nasi doradcy z JUGOMA z entuzjazmem dzielą się swoją obszerną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Nasza pomoc jest skierowana zarówno do osób rozpoczynających działalność gospodarczą, jak i do doświadczonych przedsiębiorstw, aspirujących do zwiększenia swojej pozycji konkurencyjnej przez inwestowanie w nowoczesne technologie finansowane ze środków Unii Europejskiej lub inicjowanie nowych projektów inwestycyjnych.

Nasza oferta doradztwa finansowego zapewnia kompleksowe wsparcie dla firm wszelkich rozmiarów. Nasi eksperci dokładnie analizują indywidualną sytuację każdego klienta, jego potrzeby i oczekiwania, aby przedstawić najlepsze dostępne rozwiązania. Priorytetem jest dla nas zawsze dobro klienta.

Celem naszego doradztwa finansowego jest oszczędność czasu i zminimalizowanie kosztów dla klienta. Z pomocą naszych specjalistów można uniknąć nieprawidłowych lub ryzykownych decyzji i działań, które mogą wynikać z braku znajomości aktualnych przepisów, sytuacji rynkowej lub giełdowej.

Usługi doradztwa finansowego obejmują konsultacje i porady, przy czym każdy przypadek traktujemy indywidualnie, dokładnie analizując sytuację i oczekiwania klienta. Wspieramy w gromadzeniu i sporządzaniu niezbędnych dokumentów oraz ich przekazywaniu odpowiednim organom, np. podatkowym, oraz wyjaśniamy wszelkie wątpliwości związane z zakładaniem, prowadzeniem czy zakończeniem działalności.

Zakres naszego doradztwa:

  • Prawne: wsparcie w formalnościach związanych z zakładaniem i prowadzeniem firmy, prawo pracy, umowy handlowe i cywilno-prawne, przekształcenia spółek itp.
  • Biznesowe: pomoc w rozwoju, restrukturyzacji, pozyskaniu finansowania, zwiększeniu konkurencyjności.
  • Podatkowe: doradztwo w wyborze formy opodatkowania, sporządzanie deklaracji, zgłoszenia do Urzędu Skarbowego, odpowiedzi na pytania dotyczące prawa podatkowego.
  • Finansowe: wsparcie w wyborze i realizacji celów inwestycyjnych, analiza sytuacji klienta i rynku, propozycje rozwiązań finansowych (leasing, kredyty, faktoring, pożyczki) na cele inwestycyjne, w tym w nieruchomości, maszyny, urządzenia, samochody.